ZK Enerji Danışmanlık - Hakkımızda

Hakkımızda

About About

Hakkımızda

Ekim 2023'te faaliyete başladığımızdan beri ZK Enerji Danışmanlık olarak rüzgar enerjisi çözümlerinde uzmanlık ve yeniliği buluşturuyoruz. Zafer Kılıç kurucu ve rüzgar enerjisi uzmanı olarak, rüzgar enerjisi mühendisliğinde 9 yıldan fazla deneyimle, özellikle hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) konusunda uzmanlığını şirketimiz bünyesinde hizmetinize sunuyor.

ZK Enerji Danışmanlık olarak misyonumuz net: müşterilerimize rüzgar enerjisi projelerinin performansını, verimliliğini ve sürdürülebilirliğini optimize etmelerinde yardımcı olmak. Geniş bilgi ve saha uygunluğu değerlendirmesi, rüzgar ölçüm sistemleri ve saha düzeni optimizasyonu gibi kritik alanlarda uzmanlığımdan yararlanarak, sürekli öğrenme yaklaşımımızla alandaki en son gelişmeleri takip etmeyi hedefliyoruz.

ZK Enerji Danışmanlık ile yalnızca bir şirketle işbirliği yapmıyorsunuz, aynı zamanda sürdürülebilir enerjide yenilikçi çözümlere olan tutkusuyla projelerinizi yönlendiren bir danışmanla işbirliği yapıyorsunuz. Rüzgar enerjisinin tam potansiyelini gerçekleştirme yolculuğunuzda güvenilir ortağınız olmaya talibiz.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi Keşfedin


Verimli ve sorunsuz rüzgar enerjisi projeleri için uzmanlığımızdan güç alın.